To nasz drugi sezon wyścigowy. Ubiegły rok zakończyliśmy trzecią pozycją w zbiorczej klasyfikacji producenckiej. To niewątpliwie dobry wynik, jak na debiutujący zespół. Cieszyły też sukcesy indywidualne. Piotr Prendota wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej klasy Rookie 1000 oraz stawał na podium wyścigów. Marcin Walkowiak w klasie Superstock 1000 również regularnie zdobywał podia, kończąc sezon na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski. Maciej Ukleja dwukrotnie stawał na podium poszczególnych rund, by mistrzostwa ostatecznie ukończyć na dobrym, szóstym miejscu.

W sezonie 2015 w ośmiu wyścigach Mistrzostw Polski wywalczyliśmy dwa zwycięstwa i trzykrotnie stawaliśmy na podium.