AF Racing Team

Witamy na naszej nowej stronie!

Oto nowa witryna naszego zespołu, na której znajdziecie między innymi najważniejsze informacje na temat naszego teamu i najświeższe aktualności.

 

Nowy sezon, nowy motocykl, nowy cykl i nowe sportowe wyzwania. Do tego zupełnie nowa strona, która o tym wszystkim będzie informowała! Zaglądajcie pod ten adres, a będziecie na bieżąco z tym, co się u nas w teamie dzieje.

W zakładce O NAS znajdziecie najważniejsze informacje o naszym zespole, m.in. najważniejsze fakty z jego historii i listę największych dotychczasowych sukcesów, a także listę naszych Sponsorów i Partnerów.

Dział ZAWODNICY przedstawia sylwetki naszych aktualnych reprezentantów. W sezonie 2022 barw AF Racing Ducati Toruń bronią Daniel Blin i Mateusz Hulewicz.

W zakładce MOTOCYKLE możecie zobaczyć maszyny, na których aktualnie się ścigamy. Są to Ducati Panigale V2 przystosowane do rywalizacji połączonych klas  SuperSport i SuperSport Next Generation w międzynarodowych i bardzo silnie obsadzonych Motocyklowych Mistrzostwach Włoch (CIV).

Przedstawiciele mediów na stronie znajdą również materiały do pobrania, w tym nasze logo i zdjęcia. Z kolei kibice będą mogli znaleźć linki do publikacji poświęconych naszym startom.

Jeżeli chcecie się z nami skontaktować, to tutaj też znajdziecie bezpośrednie dane kontaktowe do wybranych członków naszego zespołu.

Zapraszamy Was też do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie.