AF Racing Team

Poznaj AF Racing Team na Warsaw Motorcycle Show 2024

Nowy sezon i nowe wyzwania dla AF Racing Team. Spotkaj się z zawodnikami i zobacz motocykle wyścigowe podczas Warsaw Motorcycle Show 2024 już 22 marca!

AF Racing Team ma przyjemność zaprezentować zespół i plany na bieżący sezon podczas Warsaw Motorcycle Show 2024. W sezonie 2023 AF Racing Team był pierwszym polskim zespołem akredytowanym do startów w prestiżowym cyklu Mistrzostw Włoch CIV, w których Daniel Blin stanął na podium podczas rundy w Mugello. Rok 2024 to nowe wyzwania, nowa seria wyścigowa i przywitanie kolejnego młodego talentu w jego barwach.

 
Czas na IDM

Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec IDM to jedna z najmocniejszych serii wyścigowych w Europie, z masą utalentowanych zawodników. Seria IDM to 7 weekendów wyścigowych na 7 różnych torach. W ich w skład wchodzą między innymi takie obiekty jak Most czy Assen, znane wszystkim z rozgrywek Mistrzostw Świata World Superbike.

Zmiana regulaminu technicznego Mistrzostw Włoch sprawiła, że podjęliśmy decyzję o przeniesieniu się do niemieckiej serii wyścigowej IDM. Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec, bo o nich tu mowa, to bardzo mocna, dobrze obsadzona seria wyścigowa, która pozwoli nam postawić kolejny krok w rozwoju naszego zespołu. Niezmiennie stawiamy na młode talenty, na czele z Danielem Blinem i nowym, czeskim zawodnikiem Štěpánem Zudą, który będzie reprezentował barwy teamu w sezonie 2024 – komentuje Magdalena Krasicka, manager zespołu AF Racing Team.

 

Obydwaj zawodnicy wystartują w klasie SuperSport na motocyklach Ducati Panigale V2. Pierwsza runda zostanie rozegrana na początku maja na torze Sachsenring.

 

Przyjdź na Warsaw Motorcycle Show

Jeśli chcesz bliżej poznać AF Racing Team, przyjrzeć się motocyklom w specyfikacji z Mistrzostw Świata o wartości przekraczającej 45 000 euro i zobaczyć, jak wygląda profesjonalny zespół wyścigowy – koniecznie odwiedź Warsaw Motorcycle Show 2024. Targi organizowane są w PTAK Warsaw Expo w dniach 22-24.03.2024.

 

Oficjalna prezentacja zespołu rozpoczyna się w piątek 22.03 o godzinie 11:30. AF Racing Team znajdziesz na stoisku D2.19 w hali D. Zespół dostępny będzie dla fanów sportów motorowych jedynie w piątek 22.03 zaś motocykle będzie można podziwiać przez cały weekend. Do zobaczenia!

 

AF Racing Team napędza:
AF Motors, Mercedes Benz, Stork, BNP Paribas Bank, Ducati Polska, Ducati Torun, HZ Technology, CBData, Exactec, Progres, Autodrom Torun, Tech4Bet

 

Partnerzy techniczni:
Dominator, Denicol, Shoei, Pirelli

 

Wspierają nas:
Świat Motocykli, No One / Superwise, Andreani, Melotti, Plastic Bike, Barni